EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

Dasma

Ne e dimë se sa e rëndësishme është dita e dasmës për ju. Ne besojmë se këto momente kulmore, shënohen nga një wedding planner, një photobook dhe njerëzit tuaj të dashur.

Shfleto galerine

Party

Ne krijojmë evente të personalizuara, të përshtatura sipas nevojave të klientëve tanë.

Shfleto galerine

KORPORATA

Ekipi ynë kreativ do të ndërtojë një event që do të jetë estetikisht në të njëjtën lartësi profesionale që përfaqëson brand-i juaj.

Shfleto galerine

DIZENJO EVENTIN TEND

Burimi i parë është ideja - sepse është pjesa e parë në funksion të një eventi unik, si pothuajse të gjitha eventet tona të personalizuara. Class Events është mjeshtër në dizenjimin, planifikimin dhe koordinimin e të gjithë tipologjive të eventeve.

REZERVO NJE TAKIM
BLOG

Kur toka ju duket shumë e zakonshme, gjeni magjinë në Yacht Parties

Vera e këtij viti duket sikur nuk do të përfundojë kaq shpejt dhe në Class Events ne iu gëzohemi ditëve të ngrohta dhe mbrëmjeve të kadifenjta, për të vazhduar sa më gjatë traditën e bukur që kemi nisur me festat në jaht, në mes të detit. Vetëm …

Lexo me shume
LAJMET E FUNDIT

Një dasëm për çdo stinë..

Do të martoheni këtë pranverë, verë, vjeshtë ose dimër? Keni planifikuar gjithçka dhe ju ka mbetur vetëm ideja e dekorit? Nuk ka vend për shqetësim, mjafton vetëm të siguroheni se të dashurit tuaj do të jenë me ju, për të gjitha të tjerat ka një &l…

Lexo me shume