EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

EVENT DESIGN

Shfleto galerine

Dasma

Ne e dimë se sa e rëndësishme është dita e dasmës për ju. Ne besojmë se këto momente kulmore, shënohen nga një wedding planner, një photobook dhe njerëzit tuaj të dashur.

Shfleto galerine

Party

Ne krijojmë evente të personalizuara, të përshtatura sipas nevojave të klientëve tanë.

Shfleto galerine

KORPORATA

Ekipi ynë kreativ do të ndërtojë një event që do të jetë estetikisht në të njëjtën lartësi profesionale që përfaqëson brand-i juaj.

Shfleto galerine

DIZENJO EVENTIN TEND

Burimi i parë është ideja - sepse është pjesa e parë në funksion të një eventi unik, si pothuajse të gjitha eventet tona të personalizuara. Class Events është mjeshtër në dizenjimin, planifikimin dhe koordinimin e të gjithë tipologjive të eventeve.

REZERVO NJE TAKIM
BLOG

Dasmë përrallash, aty ku qielli takohet me detin

Vera është pa dyshim sezoni i dasmave. Është periudha perfekte për të realizuar dasmën, sidomos për ata që e kanë ëndërr ta organizojnë në natyrë, pasi shanset për shi janë më të pakta se në çdo stinë tjetër. Vera sjellë me ve…

Lexo me shume
LAJMET E FUNDIT

Në pyllin e Winnie Pooh për ditëlindjen e Aloris

Aloris, një fëmijë i ëmbël si mjalti, meritonte një festë po aq të ëmbël sa ai. Për ditëlindjen e tij të parë, familja dhe njerëzit e afërt u mblodhën për të festuar një ngjarje aq të bukur sa është 1-vjetori. Edhe pse ai nuk do t&eu…

Lexo me shume